Illustration

Масложирова галузь

Комплексні рішення, спеціалізовані витратні матеріали та методична підтримка відповідно до потреб і особливостей галузі. 

Illustration

Моторні палива та нафтопродукти

Усе необхідне для контролювання якості автомобільного бензину, дизельного пального і зрідженого нафтового газу відповідно до діючих в Україні нормативних документів.

Illustration

Пестициди та мікотоксини

Аналітичне методики і експрес випробування, обладнання і витратні матеріали — під ключ з методичною підтримкою та навчанням.

Illustration

Біодизель та біоетанол

Необхідне обладнання для контролювання сировини та готової продукції при виробництві альтернативних видів палива - біоетанолу та біодизеля, а також їх сумішей із традиційними продуктами

Illustration

Діоксини і діоксинподібні сполуки

Провідний европейский досвід досвід наших партнерів у питаннях визначення діоксинів та їх похідних у різноманітних продуктах харчування та об'єктах навколишнього середовища.

Illustration

Фармацевтична галузь

Обладнання і витратні матеріали відповідно до вимог і потреб фармацевтичної галузі. Передусім, це хроматографія та різноманітні лабораторні прилади від провідних виробників.

Illustration

Склад і якість природного газу

Газові хроматографи у стандартних та розширених конфігураціях, які забезпечують визначення компонентного складу природного газу, розрахунок фізичних показників та інше для потреб видобувних, транспортуючих і розподільчих компаній. Деталі...