Illustration

Вибір назви був складним. Ми витратили на це кілька місяців. Хотілося щось просте, що легко запам'ятовується, а головне, що однаково добре звучить і українською, і англійською мовами. IDEALAB – це не тільки ідеальна лабораторія, це й ідея. Без правильної ідеї не досягти величного"

Історія компанії

Компанія заснована в 2018 році двома професіоналами. Отримавши багаторічний досвід роботи, як у хімічних лабораторіях так і в лавах провідних постачальників аналітичного та лабораторного обладнання, було прийнято рішення заснувати свою компанію.
Накопичений досвід та знання дозволяють компанії якісно відрізнятись від більшості постачальників аналітичного та лабораторного обладнання. Знання того, чого не вистачає клієнтам, допомогло сформувати місію — продаючи обладнання та надаючи консультації, допомагати вітчизняним лабораторіям ставати краще.
"Tune up your lab" або "Налаштуй свою лабораторію" — це девіз IDEALAB. Ми не перестаємо розвиватися, підвищуючи свої знання в продукції, забезпечуючи індивідуальний і, де це можливо, нестандартний підхід з однією простою та очевидною метою – зробити вашу щоденну роботу в лабораторії кращою.